Чоловіча лазерна епіляція

Процедура видалення волосся лазером давно втратила гендерну належність. Сучасний чоловік має добре та охайно виглядати, тож видалення зайвої рослинності – одна з необхідних умов ідеального іміджу. Також, чоловіки починають відмовлятися від стомлюючого гоління заради дійсно ефективної процедури - лазерної епіляції зайвого волосся на тілі.
Чоловіча лазерна епіляція CANDELA GentleLase
Окрім цього, достатньо й інших причин через які сильній половині людства необхідно видаляти волосся на тілі. Візьмемо хоча б потовиділення, яке у чоловіків набагато рясніше, ніж у жінок. Значно простіше доглядати за тілом після тренувань і активних рухів, якщо воно не має зайвої рослинності. До того ж волосся швидко вбирає запахи, тож жоден дезодорант не зможе допомогти настільки ж якісно як видалене волосся. Також, вкрите «заростями» тіло набагато сильніше пітніє, особливо у спеку, або серед тих хто займається спортом.

Є й конкретні цілі, заради яких чоловіки готови на регулярну епіляцію:
[] моделі, аби мати більш естетичний вигляд під час зйомок чи показів мод;
[] чоловіки з татуюваннями, які бажають щоб їх було видно як найкраще;
[] спортсмени, наприклад у велоспорті для зниження опору зустрічного потоку, щоб збільшити швидкість їзди, чи плавці також швидче досягають високих результатів, коли тіло гладке та легше ковзає у воді;
[] бодибілдери, які демонструють своє тіло на змаганнях, за для того аби рельєф м'язів був більш помітним.

А якщо врахувати, що лазерну епіляцію роблять і на обличчі та шиї, то охочих стає дедалі більше.

На відміну від звичного гоління, ця процедура не викликає стійких подразнень. І те, що ефект від епіляції зберігається більш тривалий термін – величезний плюс.
Отримайте свою знижку на першу процедуру лазерної епіляції в клініці RE:Clinic:
лазерна епіляція для чоловіків
І забудьте про стереотип що дівчата віддають перевагу волохатим хлопцям. У фаворі доглянуті, гладко поголені чоловіки, від яких приємно пахне парфумом.