Лазерна епіляція плюси та мінуси

Зайва рослинність на тілі та особливо на обличчі то дуже неестетично, та зовсім негарно. Зазвичай від цієї проблеми страждають жінки, які готові терпіти біль, але позбутися ненависного волосся. Стандартно для розв'язання питання використовуються спеціальні креми, віск, шугарінг. Але ці способи дають лише тимчасовий результат. Звичайно, одразу після процедури шкіра стає гладкою, проте через 14-20 днів волосся знову відростає, та починає турбувати.

Проте, у сучасній клініці естетичної медицини найкращим способом видалення небажаного волосся на обличчі та тілі називають лазерну епіляцію. Цей безболісний та ефективний метод дозволяє позбутися проблеми на термін до 10 років.

Процедура дуже цінується жінками, оскільки вона дозволяє досягти гладкої шкіри без болю та подразнення. Однак подібну методику все більше використовують і чоловіки, причому зазвичай вони виконують процедуру як на тілі, так і на обличчі.

Лазерна епіляція має свої плюси та мінуси. В цій публікації докладно розглянемо кожну зі сторін цієї методики.
Лазерна епіляція плюси та мінуси

Що таке лазерна епіляція?

Американська організація FDA, яка є чесним та незалежним органом з оцінки ефективності та безпеки найбільш затребуваних косметологічних процедур, а також препаратів, виділяє дві категорії епіляції: permanent hair reduction та permanent hair removal.

Лазерна епіляція потрапляє до категорії permanent hair reduction, що дослівно слід розуміти, як “постійне скорочення волосся”. Але не видалення волосся назавжди. Отже, лазерна епіляція – косметологічна процедура, яка дає можливість усувати небажане волосся на максимально тривалий період.
Відмінним вважається результат, коли вдається позбутися 90% волосся на п'ять років.
Зверніть увагу! Багато салонів краси та медичних клінік намагаються привернути увагу тим, що нібито послуга лазерної епіляції дає можливість позбутися небажаного волосся назавжди. Але це ні що інше, як рекламний хід. Набагато грамотніше говорити, що лазерна епіляція - найбільш ефективний метод видалення волосся, який дозволяє насолоджуватися гладкістю шкіри найбільший період часу (порівняно з шугарінгом, фотоепіляцією та електроепіляцією).

Сказати, наскільки вистачає ефекту лазерної епіляції неможливо, адже кожна людина має суто індивідуальний показник росту і типу волосся. Комусь достатньо відвідати три процедури з інтервалом у пару місяців, а комусь потрібно більше та частіше. Це вже визначає косметолог, який обов'язково враховує особисті параметри кольору та типу шкіри, волосся.

Як працює лазерна епіляція

Лазерна епіляція ґрунтується на принципі селективного фототермолізу. Апарат для лазерної епіляції генерує випромінювання, яке взаємодіє з пігментами меланіну, що знаходяться у волоссі, так званими «мішенями», або хромофорами, ніяк не впливаючи на навколишні тканини. За рахунок цього відбувається нагрівання волосся та його кореня. Результатом такого впливу стає руйнування фолікула та припинення росту волосся, у той час як оточуючі тканини залишаються неушкодженими.
Як працює лазерна епіляція
Лазери першого покоління підходили лише видалення темного волосся на світлій шкірі. Сучасні технології дозволяють позбутися рослинності будь-якого кольору (крім сивого волосся), у тому числі і на смаглявій шкірі.

Переваги або плюси лазерної епіляції

Основні переваги лазерної епіляції - відсутність болю при проведенні процедури та її ефективність. Це те, заради чого клієнти готові змиритися із відносно високими цінами. Хоча досить часто багато салонів та клінік (в тому числі і наша ;), пропонують скористатися купонами на знижки або проводять періодичні акції, що дозволяють зовсім недорого зробити свою першу лазерну епіляцію.

Крім безболісності та ефективності, цей метод епіляції має ще ряд плюсів:
[] запобігання появі врослого волосся, а також видалення за її наявності;
[] час проведення сеансу набагато менше, ніж досягнення ідентичного результату при, наприклад, шугарінгу;
[] покращення стану шкіри завдяки впливу лазера.
Переваги або плюси та недоліки або мінуси лазерної епіляції

Недоліки або мінуси лазерної епіляції

Недоліків у лазерної епіляції не так вже й багато. До можливих мінусів можна віднести:
[] можливість появи невеликого почервоніння, яке найчастіше проходить самостійно через день;
[] вартість процедури - вище, ніж використання того ж воску в домашніх умовах (хоча якщо порахувати суму всіх регулярних витрат на інші типи процедур, то виходить навіть дешевше);
[] необхідність певної підготовки до процедури, а саме:
за кілька тижнів виключається будь-яке видалення волосся разом з цибулиною;
мінімум за десять днів до процедури та під час усього курсу не можна засмагати;
за день-два до і після епіляції не можна ходити до лазні та сауни, а безпосередньо перед сеансом — приймати гарячий душ;
необхідність кількох сеансів для повної епіляції – обумовлена ​​принципом нерівномірності росту волосся.

Рекомендації від RE:Clinic

Для того, щоб лазерна епіляція принесла дійсно очікуваний ефект, необхідно дотримуватися рекомендацій лише професійних косметологів. Якщо правильно підготувати шкіру та волосся, а також дотримуватись правил під час всього курсу, ця процедура не завдасть жодних проблем та залишить лише приємні спогади.

Звертайтеся лише у перевірені салони та клініки. Скористайтеся бонусом на перше відвідування від нашої клініки. Посилання нижче