Відгуки клієнтів про лазерну епіляцію

Попри велику кількість відгуків клієнтів про лазерну епіляцію, розміщених на різних порталах в мережі інтернет, однозначно оцінити відгуки буває досить складно. Адже мало того, що кожна людина має свій колір або відтінок волосся та шкіри, так ще й лазерне обладнання буває різних типів та ще й від різних виробників.

Так, на сьогодні епіляція лазером є найефективнішим та найбезпечнішим способом видалення волосся на будь-яких ділянках тіла, будь то зони обличчя, ніг або бікіні. До її допомоги вдається все більше жінок та чоловіків по всьому світу. Але ж, як кажуть, не всі лазери однакові! Також пам'ятаємо про необхідність наявності певного рівня кваліфікації спеціалістів що роблять процедури, та звісно ж про так званий людський фактор. Окрім цього, мають місто застарілі типи обладнання - неефективні при русявому волоссі, що можуть давати опіки та болісні відчуття. А окремі моделі відверто не справляються і не дають належного ефекту за певного поєднання типу шкіри та пігментації волосся. В клініці RE:Clinic працюють виключно на надсучасному обладнанні з олександритовим лазером CANDELA GentleLase Pro.

Тож ретельно вивчайте відгуки клієнтів про лазерну епіляцію та уважно вислухайте консультації спеціаліста клініки перед тим як зупинити свій вибір на той чи інакшій клініці. Уважно обирайте тип лазера та конкретно бренду яким буде робитися процедура видалення небажаного волосся на вашому тілі.
Відгуки клієнтів про лазерну епіляцію
Щасливий пацієнт після процедурі лазерної епіляції
Фото біля апарату для лазерної епіляції CANDELA GentleLase Pro
Нижче вашій увазі декілька відгуків наших клієнтів про Лазерну Епіляцію Олександритовим Лазером.
Чекаємо на вас в клініці RE:Clinic ッッッ

Залиште відгук про лазерну епіляцію та поставте оцінку