Все про видалення волосся лазером

Доволі часто незалежно від гендерної ознаки людина стикається з проблемою небажаного волосся на тілі або обличчі. Тож сучасний світі естетичної косметології пропонує безліч рішень для видалення такого небажаного волосся.

Шугаринг, воскова та механічна депіляція – це методи, що базуються на видаленні волосся без пошкодження капсули волосяної цибулини. Тому після проведення таких процедур волосся вже за 1-3 тижні з'являється знову.

Однак є рішення, завдяки якому стало можливе позбавлення від небажаного волосся практично назавжди. Це сучасні методи фото та лазерної епіляції.

При цьому, безумовним лідером за своєю радикальністю, тривалістю ефекту, безпекою та зручністю виконання процедури, що вже перевірена часом, є професійна лазерна епіляція. Звісно така процедура має виконуватись на професійному обладнанні, кваліфікованим спеціалістом із відповідною освітою та досвідом.
Лазерна епіляція
видалення волосся лазером
Робота спеціаліста по видаленню небажаного волосся на апарата CANDELA GentleLase Pro
В даному розділі нашого сайту зібрано досить велику кількість корисної інформації про, мабуть, найсучаснішу та ефективнішу методику видалення волосся — Лазерну Епіляцію: