Лазерна епіляція CANDELA GentleLase Pro в Києві

Лазерна епіляція дозволяє назавжди позбутися небажаного волосся на тілі. Що правда, є один секрет: процедури повинні проводитися та плануватися компетентним косметологом в клініці із сучасним обладнанням. Отже, читайте як досягти ідеальної гладкості ніг, або іншої частини тіла, та чому так важливо не помилятися у виборі лазера для процедури. Дізнайтеся таємниці безпечного, безболісного видалення волосся на будь-якій ділянці вашого улюбленого тіла ;)
Лазерна епіляція CANDELA GentleLase Pro в Києві

Сучасна лазерна епіляція олександритовим лазером - це не боляче!

Класичні методики видалення зайвого волосся на тілі не завжди приємні та часто-густо стають причинами подальшого дискомфорту. Використовуючи бритви, віск, пасти та гелі для депіляції, жінки та чоловіки стикаються з алергічними реакціями, врослим волоссям, свербінням, шкірними подразненнями. Хочеться просто пройти процедуру та назавжди отримати гладку та ніжну шкіру! Олександритовий лазер повністю позбавлений перелічених вище недоліків.

Американська компанія CANDELA представила косметологічній галузі унікальне обладнання – апарат CANDELA GentleLase для проведення лазерної епіляції на різних ділянках тіла.

Лазер CANDELA поєднує всі переваги олександритового лазера та дбайливого кріогенного охолодження шкіри. Апарат гарантує швидке усунення неприємного темного волосся та світлого пушкового волосся. Вже після першого сеансу клієнти косметологічних клінік відзначають відмінний результат, а курс процедур дозволяє назавжди позбутися набридлої рослинності на тілі.

В клініці RE:Clinic процедура видалення волосся виконується апаратом з олександритовим лазером останнього покоління CANDELA GentleLase Pro-U із динамічною кріогенною системою охолодження. За допомогою цій унікальній, запатентованій технології лазерне видалення майже непомітно та безболісне. Спеціальний кріоген подається під час спалаху лазеру й таким чином охолоджує шкіру та видаляє волосся. Як результат, ніяких опіків, а головне - жодних неприємних відчуттів!
Тривалість процедури: 15-60 хвилин.
Тривалість курсу: від 4 до 8 процедур.
Олександритовий лазер CANDELA GentleLase Pro з інноваційною системою охолодження – це загальновизнаний «золотий стандарт» епіляції серед апаратних методів. Завдяки цьому апарату за короткий термін, назавжди видаляється волосся (що підтверджено сертифікатом FDA), при цьому неприємні відчуття скорочені до мінімального рівня. Використання лазера CANDELA не викликає подразнення шкіри, оскільки механізм дії лазера ґрунтується на трансформації світлової енергії. Процедура абсолютна нешкідлива - світло проникає під шкіру до 5мм і має вплив тільки на волосся.
Як працює лазер CANDELA GentleLase Pro
Золотий стандарт лазерної епіляції для всіх типів шкіри за методом Фітцпатріка
Апарат має одну насадку та кілька різних наконечників. Він найтехнічніший з усіх лазерів за швидкістю роботи: в 1 секунду дає 2 спалахи, а площа впливу становить 2 см в діаметрі. Завдяки цьому можна обробити досить великі ділянки шкіри за короткий час. А завдяки спеціальним насадкам є можливість працювати у будь-яких ділянках тіла, навіть у вухах та носі.

Основні переваги CANDELA GentleLase Pro-U

[ 1 ] Жодних неприємних відчуттів та болю. Це дійсно так – CANDELA GentleLase охолоджує шкіру перед лазерним спалахом, причому охолодження відбувається не простим повітрям (як у більшості інших приладів), а кріогенним – газом, що охолоджує. Аналогів цієї запатентованої системи на ринку немає!
[ 2 ] Найкоротший курс позбавлення від зайвого волосся. У олександритових лазерів найоптимальніша довжина хвилі що діє на меланін волосся. Тому вам не доведеться ходити до клініки як на роботу – достатньо буде кількох процедур із тривалими перервами між ними. І це не маркетинг – це фізика.
[ 3 ] CANDELA - безконтактний лазер: не потрібно голити волосся, використовувати мастила та гелі (що дуже неудобно для відвідувачів салону або клініки). На відміну від діодних конкурентів, процедура комфортна та приємна, після неї не потрібно бігти в душ та змивати липкі склади зі шкіри!
Переваги CANDELA GentleLase Pro-U
[ 4 ] Чесні інтервали між процедурами. Забудьте про нескінченні епіляції кожні 2 тижні. У клініці RE:Clinic процедуру проводять професійні лікарі, які правильно розрахують коректні перерви між візитами, засновані на специфіці зростання волосся.
В RE:Clinic ви гарантовано позбавитеся волосся на ногах за 3-4 візити (з паузами 1,5-2 місяці), а в зоні пахв – за 2-3 візити (з перервою в 1-1,5 місяця).
[ 5 ] Ціни реально доступні. В RE:Clinic немає завдання «ганяти» пацієнта за 10-15 процедурами епіляції, отримуючи оплату за кожну з них. Так, можна знайти ціни дешевше, але загалом в результаті пацієнти (після 5-6 непотрібних візитів) все одно приходять в RE:Clinic. Обладнання клініки коштує більше декількох мільйонів грн, ліцензовано та дозволено до використання: саме таким має бути справжній лазер для епіляції!
Ви не повірите, скільки маркетингових хитрощів та відвертого обману зустрічається на косметологічному ринку в галузі лазерної епіляції. Наполегливо радимо обирати професіоналів та не довіряти красу та здоров'я тим, хто купив сертифікат чи диплом у найближчому переході!
Тож, при виборі клініки / салону для лазерної епіляції радимо: не жениться за дуже низькими цінами на процедури. Скоріше за все - втратите гроші, та час. Основними критеріями вибору мають бути – професійне обладнання та грамотні спеціалісти, а також реальні, позитивні відгуки від пацієнтів!

Скористайтеся можливістю отримати спеціальні цінові умови від нашої клініки. Посилання на знижку - нижче ↓